Fellne per vw pasat touran etj nr 17 AKSION

Shitet nga: 049349309 Dje 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR   350 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per vw golf 5 6 passat taoran modele te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim