Fellne per vw pasat touran etj nr 17 ndrrim

Shitet nga: 049349309 24 Mar 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR   350 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per vw golf pasat touran pa goma 220 ero me goma 350 ero dy goma jan treja dy tperdorne bej ndrrim me 15.16.17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim