Fellne saab 15col

Shitet nga: besnik 23 Qer 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne nr 15 saab per kerre suedeze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim