Fellne te reja 16inch 17dhe 18inch vw audi pasat

Shitet nga: 049349309 Dje 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne te reja 16 17 18inch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim