Fellne te reja 17 inch AKSION

Shitet nga: 049349309 Dje 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne te reja nr te ndryshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim