Felne 16 col

Shitet nga: Bujar 24 Mar 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes felne 16 col, shum te rujtne.
Qmimi 350 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim