Goma dimri audi a8 a6 a4 passat golf 5 - 255/40/18

Shitet nga: bajram 02 Jan 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

335 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma rimri me gjith bandash 18 inch 255/40/18 mercedes audi passat golf
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim