Goma per Dimer x5 x3 dhe ml 235/65/17 taureg

Shitet nga: Bajram 14 Shk 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

395 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te mira bajn per bmw x3 dhe x5 jan per dimer komplet 4copa te ardhura nga jasht bajn edhe per mercedes ml pa felga 195€ te interesuarit mujn mi pa dhe mi provu shiten edhe ndaras. Vetem gomat ose vetem felgat. 235/65/17bbejne edhe per taureg vetem gomat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim