Goma per audi a8 a6 a4 passat golf 5 - 255/40/18

Shitet nga: bajram 21 Mar 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan shum te mira te ardhura nga zvicrra me gjith bandash 18 inch 255/40/18 michelin bajn edhe
Mercedes bmw. Mundeni me i marr edhe pa felga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim