Goma per audi per dimer a8 a6 a4 passat

Shitet nga: bajram 02 Jan 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

315 EUR   350 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan shum te mira te ardhura nga zvicrra me gjith bandash 18 inch 255/40/18 michelin bajn edhe
Mercedes bmw. Mundeni me i marr edhe pa felga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim