Karrika gti golf 2.3

Shitet nga: besnik Sot 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Karrika gti golf 2 .3 jan te montun ne golf 2 jan karrika te golf 3 gti edicion shitet edhe interieri me gjith tapasira interieri dhe taoasirat 220€ karrikat 220€ komplet mi marr 400 € per golf me nipar dyr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim