Llajsne gj.hana golf 2

Shitet nga: 049349309 22 Qer 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   180 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Pregj golf 2sh dhe gjysem hanat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim