Motorr golf 3sh tdi komplet me instalim menjaq

Shitet nga: 049349309 15 Jan 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Motorr golf 3sh tdi komolet menjaq instalim i montun ne kerr mundeni me e provu VREJTJE nr ipkos nuk esht funksional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim