Te reja 16inch AKSION

Shitet nga: 049349309 25 Krr 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne te reja 16 vw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim