Tramont 8jx15 me 9.5jx15 RS AKSION

Shitet nga: besnik Dje 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
tramont rs golf 3 gti 5 vrima qmimi 700€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim