U shit flm

Shitet nga: 049349309 12 Dhj 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

560 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kompresori esht ne gjendje te rregullt pune 380 lit. Me 3 klipa bej edhe ndrrim me fellne modele te reja ose mvaret prej ofertes qe me konvenon motorri 5kw trofazor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim