VW Audi bbs 17 bejm ndrrim me 15.16

Shitet nga: 049349309 Sot 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 bbs viber 0037744255253 per vw audi pasat etj pa goma 270 ero me goma tperdorne 350 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim