Vossen te ri me goma treja 17 benz vw

Shitet nga: 049349309 Sot 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne per golf benz 17inch vossen fellne te reja me goma treja 225.45.17 tveres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim