Buferi Pojaqalla

Shitet nga: A.B 16 Mar 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet Buferi Pojaqalla dy Zvuqnika te markes Pioner 1.600 vat .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim