Kerkoi Motor per Golf IV, 1.4; 16V

Shitet nga: Destan 25 Nën 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Pjesë rezerve
Motori te jete ne gjendje te mire dhe mos ta shpenzoi vajin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim