Rimorkio per transport te kuajve,lopve etj

Shitet nga: Sokol 30 Krr 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR   1 500 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Rimorkio
Shes rimorkion rice per transportimin e kuajve,lopeve,viqave e per kafsh tjera.Rimorkio eshte e ruajtne e ardhur nga gjermania,Hapsira ne te esht shum e madhe sa nxen pa problem dy kuaj ,dy lop ,viqa e te tjera.Permasat e saj jan gjersia mbrenda 1.70cm, gjatesia mbrenda 3.20cm, ndersa lartesia mbrenda eshte 2.15cm ndersa pesha e pergjithshme apo max esht 2000kg.Gomat i ka te reja vetem ni rrug prej gjermanis.Per me teper rreth rimorkios dhe qmimit thirr ntel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim