Bager rimorkio

Shitet nga: Liridon 26 Maj 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bager rimomorkio 8ton.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim