Kolic Bager Rimorkio

Shitet nga: Liridon Sot 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bager Rimorkio 10 ton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim