Mercedes kiper 614 Varo

Shitet nga: Besnik 25 Gsh 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes meresedesin kiper 6.14 vario ne gjendje te mire teknike guma te reja i po sa ardhur nga gjermanija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim