Rimorkio deri 9ton

Shitet nga: Liridon 18 Gsh 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorkio per bagera
Viber 049106554
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim