Rimorkio per bartje bagerav

Shitet nga: Liridon 09 Qer 00:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorkio dej 10ton
Prodhojm rimorkio per bartje bagerav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim