Rimorkio per bartjen e bageravderi8 ton

Shitet nga: liridon 06 Shk 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorkio per transportin e bagerav dej 8 ton.
qmimi sipas marrveshjes
viber,049261234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim