Rimorkio

Shitet nga: Liridon 14 Mar 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorkio per bartjen e kabllave elektrike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim