Rimorkio

Shitet nga: Liridon 14 Dhj 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorkio per bartjen e bagerave deri ne 8ton.
Viber049261234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim