Shtanga per terheqjen e makinav te renda 2.20cm

Shitet nga: Xxx 12 Tet 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shtanga per terheqjen e makinav te renda per BAGERA & KAMIONA etj. shtanga asht e kamionav te KFORIT Origjinal Gjerman esht e gat 2.20cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim