sprinter 311 cdi max

Shitet nga: sedat 12 Shk 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes-sprinter 311 cdi max
Viti 2007
Km 270000
Nderrues manual, 6 shpejtesi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim