sprinter 313 cdi max

Shitet nga: sedat 04 Maj 07:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes- sprinter 313 cdi max
Viti 2002
Km250000
Nderrues tiptronik me 6 shpejtesi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim