Linde H20, H30, Clark DPM20

Shitet nga: 06 Tet 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Pirrungritës
Shes Pirrungritesa Diesel:
Linde
Clark
Steinbock
Boss
Jungheinrich etj....
Po ashtu kemi edhe dy Pirrungritesa me bateri:
Linde H25 i cili qon pesh deri ne 2500kg ne nje lartesi prej 5m, ka komnden per levizje te Pirrunjeve djathtas dhe majtas po ashtu ka edhe komanden per hapjen dhe mbylljen e Pirunjeve, viti prodhimit te cilit eshte 2001. (Fotot mund ti kerkoni ne ket numer +38649670521 VIBER)
Steinbock BOSS i cili qon pesh deri ne 1200kg ne nje lartesi deri ne 4.50m viti te cilit eshte 1994. (Fotot mund ti kerkoni ne ket numer +38649670521 VIBER)

TE GJITH PIRRUNGRITESAT JANE NE GJENDJE TE SHKELQYR SI DHE ME SERVIS TE KRYER PER 1 VIT.

Per informata me te hollsishme me kontaktoni ne keta numra te Telefonit: 044/670-521 ose 049/670-521. PO ASHTU MUND TE NA KONTAKTONI NE VIBER +38649670521.

JU MIREPRESIM!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim