Presa HIdraulike per shtrydhje te rrushit

Shitet nga: Arian 11 Sht 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR   2 500 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Të tjera
Makina shërben per shtrydhjen e frutave si p.sh rrushin mollat dardhat, kryesisht i sherben prodhuesve te veres dhe pijeve Alkoholike.
Makina nuk është e re ësht e perdorur vetem 1 muaj.
Mund të bëj edhe ndërrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim