Suzuki 650 ccm -06

Shitet nga: Adem 05 Mar 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 499 EUR

Komuna: Therandë
Motoçikleta : Sportiv
Shitet Suzuki badit 650 ccm , me sistem frenimi ABS ne te dya gomat para e mas, sistem digjital te ores se shpejtesis ,kilometrave kohematsin si dhe tregusin e karburantit. Ngjyr e zezë esht i ardhur nga zvicrra jam pronari i par ne ks vet e kam sjell nga atje, ka dogan te pagume ndersa homologim nuk ka se nuk e kam perdor shum pak per arsye te kohes qe kam ne dispozicion . Kilometra i ka vetëm 7980km. Te garantuara esht diqka qe shifet dhe provohet. Qmimi pak i diskutushëm ama veq pak , bojm dhe ndrrim me vetur te vogel si psh smart .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim