(Auto-24)Online >BLEJM VETURA QE NUK i PERDORNI

Shitet nga: Auto-24 Sot 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR   7 900 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Blejm Te Gjitha Llojet E Veturave Me Regjistrim Rks Ose Pa Dogan Dhe Me Defekte ne Motorr e tj... Apo Edhe t Aksidentume Qe Nuk i Perdorni Nese Kan Qmim te Mire dhe te ken Dokumenta Te Rregullta Ose qe jan te Aksidentuara Vlera Pa Regjistrim Te Jet Afro 250 Me regjistrim 500 700 1000 2500 5000 Nvaret Prej Vetures Euro Max Nese Jan Ma te Reja i Pagujm Me Mire jo me Qmim qe shkojn me treg dhe Vetem Oferta Serioze i Marr Parasysh Dergo Oferten Tuaj Per Veturen qe nuk e Perdorni apo keni Per te Shitur ne Viber ose kontakt Nr.KONTAKTUES IPKO Viber ose Call +38649300273 dhe 044865125

SCH
Mercedes
Bmw
Audi
Opel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim