Opel Meriva 1.7 CDTI

Shitet nga: Avdi 10 Sht 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Meriva
Shitet opel meriva Viti 2006 , cdti me 189000 km
Ne gjendje te rregjull motorike dhe optike .
Vellimi 1.7 CDTI , fuqia 107 ps , gomat ne gjendje shum te mir , dhe me shpenzime shum te vogla 5l ne 100 km mesatare .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim