Gjip Suzuki Vitara

Shitet nga: Alban 10 Jan 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: Vitara
Shitet gjipi Suzuki Vitara benzin+plininin fabrikisht. Eshte me gjendje shume te mire dhe shum pak I perdorur. Qe dy vite nuk eshte ndezur. 4 gomat I ka flak te reja. Okllumatorin e ka te ri. Motorrin e ka ne gjendje fenomenale. Plinin e ka te vendosur fabrikisht dhe I punon teper mire. Eshte me targa RKS mirepo I ka kaluar moti regjistrimi. Posedon librezen e qarkullimit. Nuk eshte I clajmeruar. Sa I perket motorrit dhe plinit jap garancion qe I punojne ne ekstrem mire. 4 gomat ja kam nderru flak the reja dhe me Kane kushtu 300 euro veq gumat. Caraden ja kam heke she I kam qite llaster 200 euro she okumllatori gati 100. Me nje fjale 600 euro I kam investu ne ta. Qmimi 750 I diskutueshem sepse nuk po me vyn ma dhe veq po ma zen udhen me oborr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim