Makina per dritare te plastikes

Shitet nga: Liman 20 Jan 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shes pegllen me 3 koka te markes Someco prodhim Italian
Sharra me 2 koka e markes Kombimatec me mates digjital prodhim anglez
Pastruese Urban per 3 pal brisqi me 4 pozicione prodhim gjerman,shpojsen per brava MLA me shabllone
Makinat jan ne gjendje shume te mire pune mund te provohen dhe testohen .makinat shiten vetem komplet jo veq e veq .Qmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim