Makina per autolarje dhe servisim

Shitet nga: bekim Sot 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina per autolarje te tipit Kew, te llojllojshem me gyp dhe pistol, ne gjendjee shum te rregullt, kemi mbi 100 copa te llojllojshme si Kew, Karcher, Kranzler, Wap etj, gjithashtu bejm dhe servisimin e ketyre llojeve dhe kemi pjes rezerv origjinale te importuara nga zvicrra, gjindemi ne Suharek, Nr.tel: 044187075
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim