Makina per autolarje

Shitet nga: Bekim Dje 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina per autolarje te importuara nga zvicrra te firmave KEW,Karcher,Wap,Kranzler etj, jan ne gjendje te rregullt me pajisje percjellse zorr dhe pistol me presion te lart, kemi mbi 70 lloje te makinave.Gjithashtu bejme dhe servisimin e makinave te firmes KEW. Gjindemi ne Suharek. Nr.tel.044-187-075.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim