Ora matse per co2 dhe argone

Shitet nga: Petrit 16 Nën 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Ora per co2 dhe tig,argon, autogen ,acitilen.etj,te ardhun prej zvicrre.35-50 deri 70 euro, copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim