Dyer dhe dritare

Shitet nga: Labinot 13 Jan 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
BEJM PRODHIMIN E DYRVE DHE DRITAREVE NGA DRURI ME MODELE TE NDRYSHME DYER 90X200 70E DERA ME LLASNJE ME GOJA 80E DERA E DRURIT 100E DERA E HYMJES 120E TE GJITHA KTO ME QMIM PREJ 60€ DERI 120€ DRITARE 80X140 30E 80X120 30ero 044945648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim