Dyer te drurit zbritje

Shitet nga: Shpejtimi Dje 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   80 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Punojm Dyer nga druri me dimenzione te ndryshme Dera krejt dru 85 euro, Dera e bardh 70 euro, Dera e kaft 60 euro me shum informata ne viber +37744729271
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim