ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

Shitet nga: lulzim Sot 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM NGA ALUMINI ME QMIM 39 EURO METRA KATROR.KEMI EDHE ROLETA NGA PLASTIKA PVC ME QMIM 23 EURO METRA KATOR/ROLETAT NGA PLASTIKA KEMI VETEM NGJYRE TE BARDH. ME POHTE PO JU JAPIM QMIMIN E ROLETAVE TE PLASTIKES SIPAS DIMENZIONIT.
DRITARJA 80X140 30 EURO
DERA 60X210 48 EURO
DRITARJA160X140 70 EURO
DERA 130X210 78 EURO ETJ,ETJ,ETJ
KONSUMATOR TE NDERUAR NE EKSPORTOJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI NE DY SHTETE TE ZHVILLUARA TE PERENDIMIT NE ZVICER DHE NE HOLAND NQOFSE DESHIRONI TE FITONI TE NJEJTIN KUALITET TE ROLETAVE ATHER POROSITNI TEK NE KETO ROLETA.
KEMI DHE ROLETA ME MOTOR KETO PAGUHEN METRA KATROR PLUS MOTORI I CILI PAGUHET EXTRA.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PERVOJEN TONE.
ORARI I PUNES GJDO DITE NGA 7-22.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim