Prodhojm mobilje ndrrim me vetur

Shitet nga: Mobilje galaktika 12 Gsh 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
prodhojm mobilje kualitative , me cmime te volitshme.

Kuzhina ,
dhoma dite,
paradhoma
dhoma fjetje ( per te rritur dhe femij)
Vitrina , rafte dhe dollap te ndryshem, tavolina per ngrenie dhe per pune etj.

Sallonet tona gjenden ne Rrugen Prizren-Suharekë , per balle hyrjes ne rrugen tranzit. pranoj NJE VETUR DIZELL ndrrim me mobilje.MERCEDES ,VW. OPELL.me ose pa dogan.
Prodhojm mobilje edhe sipas pororsis.
Telefonat ose viber
044 300 869
044 216 785
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim