ROLETA TE JASHTME 38 m2

Shitet nga: METI MONT Dje 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA TE JASHTME TE ALUMINIT
ROLETA TE JASHTME NGA PVC
ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA
PERDE TRAK SHIRITORE
DYER HARMONIK DHE SHUM LLOJE TJERA
+377 44 100 035 VIBER 049 114 635.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim