ROLETA VENECIANE DHE ROLETA TE DRURIT

Shitet nga: lulzim 13 Dhj 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM ROLETA VENECIANE 25mm TE ALUMINIT 9 EURO METRA KATROR DHE ROLETA VENECIANE TE DRURIT 25 DHE 50 mm ME QMIM 40 EURO METREN KATRORE.NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE MONTONI VETE ESHTE 36 EURO METRA KATROR.
NJEKOHSISHT JU OFROJM PERDE TRAK VETEM 9 EURO METREN KATROR DHE DYER HARMONIK 45 EURO METREN KATROR.
NA FTONI NE JEMI QENDRA DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE
MEKANIZMI I ROLETES ESHTE ME SAJLL SHUM I QENDRUSHEM..
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim