Dyer te bardha 70€ nr. 044945648

Shitet nga: Labinot 21 Jan 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Të tjera
Prodhojm dyer e dritare nga druri me te gjitha dimenzjonet
si dhe me te gjitha ngjyrat
te gjitha kto jan me gum brava
tel. 049200094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim