Shes mobiljet per qerdhe

Shitet nga: Asllan Sadiku 19 Shk 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes inventarin ne gjendje shume te mire per qerdhe ;
Tavolina druri 8 cope (te rrumbullakta dhe katrore)
Dollape
Karrige 30 cope
Krevate dhe dysheke per femije 1 deri 5 vjec.
Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim